CTT centrum testowe trenażerów

Możecie Państwo wypożyczyć lub przetestować u nas wybrane trenażery. Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup trenażera, to cena zostanie pomniejszona o koszty wypożyczenia.

Zdecydowaliśmy się wprowadzić takie udogodnienie po licznych prośbach ze strony osób zainteresowanych a nie do końca przekonanych do zakupu.

Nasze centrum testowe i wypożyczalnia znajduje się w Garwolinie przy ul. Kuśnierskiej 10

 

 

 

Trenażery do wypożyczenia:

 

Elite Direto XR-T z kasetą - interaktywny trenażer z możliwością podłączenia do komputera i realizacji wirtualnych treningów czy wyścigów. Opłata za miesiąc 315zł. (kaucja 1750 zł)

Elite Suito-T z kasetą - interaktywny trenażer z możliwością podłączenia do komputera i realizacji wirtualnych treningów czy wyścigów. Opłata za miesiąc 285. (kaucja 1500 zł)

Elite Arion Mag - rolka z trzema poziomami oporu. Idealna do treningu równowagi, rozgrzewki przed zawodami. Opłata za miesiąc 99zł. (kaucja 500 zł)

Elite Novo Force - trenażer magnetyczny, 8 stopniowa regulacja oporu sterowana manetką sekwencyjna montowana na kierownicy. Opłata za miesiąc 80zł. (kaucja 450 zł.)

 

OREKA O5 - Profesjonalny trenażer dla wymagających. Dzięki możliwości odchylania na boki chroni ramę roweru przed nadmiernymi obciążeniami. Nie potrzebuje podłączenia do prądu. Opłata za miesiąc 600zł (kaucja 4000 zł)

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl